fbpx

Zobacz projekty sklepów i stron internetowych
zrealizowanych dla naszych klientów

Realizacje witryn WWW są naszą wizytówką. To w jaki sposób wykonujemy naszą pracę, zapewnia opinię o naszych usługach.
Nasi klienci wiedzą dobrze, że mogą na nas liczyć na każdym etapie tworzenia nowej strony WWW.

Responsywność to dla nas standard.
Potrzebujesz strony internetowej? Sklepu?

 

Dopasujemy Twoją stronę do wszystkich urządzeń dostępnych obecnie na rynku. Twoi klienci będą mogli odnaleźć Twoją stronę internetową gdziekolwiek będą korzystać z urządzeń podłączonych do internetu. Twoja nowa strona WWW będzie miała nieograniczony dostęp do potencjalnych klientów! 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 

Klienci bardzo często zadają nam dużo pytań dotyczących realizacji stron internetowych, sklepów,  Copywritingu, bezpieczeństwa stron internetowych oraz wielu innych zagadnień związanych przede wszystkim z funkcjonowaniem stron WWW w sieci. To oczywiste. Rozumiemy doskonale, że nikt z nas nie jest w stanie znać się na wszystkim, dlatego poniżej przedstawiamy Wam najczęściej zadawane pytania, które mogą i Wam nasunąć się podczas kontaktu z nami. Zachęcamy do kontaktu. 

Czy możemy u Was zamówić kompleksową obsługę?

Jak najbardziej! Oferujemy Państwu w pełni kompleksowe rozwiązania. Nasze usługi Premium pozwolą Państwu na stworzenie nowej strony WWW od podstaw. Zaoferujemy rejestrację domeny internetowej, zapewnimy infrastrukturę hostingową, założymy Państwu skrzynki pocztowe pod wybraną domeną, stworzymy stronę internetową, którą zabezpieczymy wraz z certyfikatem SSL, zoptymalizujemy pod pozycjonowanie oraz zapewnimy opiekę administracyjną. Jeżeli szukacie Państwo takiej usługi, możecie spać spokojnie. Oferujemy o wiele więcej!

Czy możemy przenieść stronę z Joomla na WordPress?

Nie ma najminiejszego problemu. Oczywiście przeniesienie strony wiąże się z wykonaniem nowej strony WWW, na której zamieścimy wszystkie treści oraz materiały multimedialne, dostępne na stronie WWW. Stworzymy również identyczne przekierowania oraz podstrony serwisu, aby dotychczasowe linki, które zostały już zaindeksowane w Google, nie straciły swojej mocy. W zależności od potrzeb, stworzymy wierną kopię Państwa serwisu internetowego lub zmodyfikowaną stronę WWW zgodnie z Waszymi wytycznymi oraz wymaganiami.

Dlaczego potrzebuję certyfikatu SSL?

Certyfikat szyfrujący dane SSL, jest bardzo ważnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo w sieci, w szczególności jeżeli mówimy o ochronie danych osobowych (czyli również RODO). Dzięki certyfikatowi SSL, możesz zapewnić sobie bezpieczne logowanie do systemu, a Twoim klientom bezpieczne przeglądanie Twojej strony WWW oraz przesyłanie danych poprzez formularze kontaktowe. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy certyfikat SSL będzie dla Ciebie ważnym punktem zabezpieczenia danych osobowych klientów podczas ich rejestracji i logowania na konta użytkowników. 

Jakiego rodzaju bezpieczeństwo stron zapewniacie klientom?

Tworzymy strony internetowe w oparciu o CMS WordPress. Zapewniamy nie tylko wdrożenie wtyczek zabezpieczających, ale wszelkie działania, które pozwolą na uniknięcie ataków hakerskich oraz wstrzyknięcia złośliwego oprogramowania. Zapewniamy zarówno wtyczki, moduły oraz działania takie, jak tworzenie bezpiecznych loginów i haseł, przekierowania strony logowania na bezpieczny adres, certyfikaty SSL, skanowanie programami antywirusowymi oraz inne działania związane bezpośrednio z budową CMS WordPress.

Dlaczego usługa Premium się opłaca?

To bardzo dobre pytanie! Usługa Premium skierowana jest do osób i firm, które pragną otrzymać w pełni kompleksowy pakiet usług. W ramach naszych usług Premium oferujemy nie tylko tworzenie stron WWW, ale również pełne wsparcie i opiekę nad stroną, a nawet prowadzenie kont społecznościowych oraz firmowych kont Google Moja Firma. Oczywiście usługa Premium w pełnym pakiecie opłaca się najbardziej, ponieważ osoby zamiawiające u nas kompleksową obsługę, mogą liczyć na bardzo korzystne rabaty.

Tworzycie strony zapleczowe?

Tak. Dla naszych klientów możemy stworzyć pakiet stron zapleczowych pod różnymi domenami, z unikalnym Copywritingiem oraz opieką, którą zapewnimy minimum od 10 stron zapleczowych. Nasi klienci otrzymają w pełni funkcjonalne strony WWW na unikalnej domenie oraz pełną obsługę stron. Tworzymy teksty copywriterskie, wpisy na blogi oraz opiekę administracyjną polegającą na aktualizacji i wykonywaniu kopii bezpieczeństwa.

Czy robicie strony WWW przygotowane pod RODO?

Przede wszystkim tworzymy strony internetowe pod wyszukiwarki internetowe oraz SEO. 

 

Chcesz wiedzieć więcej o budowaniu stron internetowych? Zapisz się na szkolenie z budowy stron WWW!

 

Szkolenia sprawiają, że podnosimy nasze kwalifikacje. Dzięki nam możesz zgłębić wiedzę na temat CMS WordPress i jeśli chcesz, nauczyć się nie tylko obsługiwać panel administracyjny, ale również samodzielnie instalować wtyczki, moduły, motywy, a nawet sam silnik WordPress! Wystarczy, że zapiszesz się na jedno z naszych szkoleń, a pokażemy Ci, że WordPress nie jest wcale tak trudny, jak się mogłoby wydawać na początku. 

Zobacz sam, jakie szkolenia dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz dla siebie takie, które Ci najbardziej odpowiada. A może zapiszesz się na wszystkie? Zapraszamy!

CMS Start

Podczas tego szkolenia nauczymy Cię podstaw obsługi systemu, czyli w  jaki sposób możesz obsługiwać CMS WordPress od strony technicznej. Nauczysz się podstaw obsługi systemu, publikacji wpisów na bloga oraz modyfikacji treści na podstronach. To podstawowe szkolenie przygotuje CIę do obsługi systemu.

WordPress GO

Chcesz wiedzieć więcej na temat WordPressa?  Trafiłeś idealnie! Masz ochotę nie tylko zmieniać treść i dodawać wpisy  na blogu? To szkolenie jest dla Ciebie! Nauczymy Cię, w jaki sposób dodać nową podstronę, instalować wtyczki oraz układać pozycje w menu na stronie, układać ciekawie podstrony i wiele więcej!

WordPress Tech Inside

To szkolenie jest dla osób, które opanowały już podstawy CMS WordPress i chcą nauczyć rozszerzonych funkcji. Na tym szkoleniu będziemy omawiali najbardziej popularne wtyczki systemu, które w widoczny sposób usprawnią Twój system oraz nauczymy Cię instalować oraz konfigurować szablony WordPress.

CMS WordPress Expert

Jeżeli chciałbyś móc samemu tworzyć strony internetowe pod WordPress to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Podczas naszych zajęć pokażemy Ci w jaki sposób wybrać domenę, serwer, jak zainstalować CMS WordPress oraz stworzyć prostą stronę internetową lub bloga oraz instalować najpotrzebniejsze wtyczki oraz konfigurować szablony.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Entaris Studio

Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław

e-mail: biuro@entaris.pl
tel: 79-79-98-108

NIP: 618-193-02-65

Zadzwoń