fbpx

Jesteśmy agencją interaktywną
z siedzibą we Wrocławiu

Entaris Studio to doświadczony zespół przedsiębiorców o bogatych umiejętnościach. Każdy z nas prowadzi własną działalność gospodarczą współpracując ze sobą na jasnych i przejrzystych warunkach. Wśród nas są osoby, które profesjonalnie zajmują się projektowaniem stron internetowych pod kątem UX Design, Front-End Developerzy, Webdeveloperzy projektujący responsywne i nowoczesne strony internetowe w systemie CMS WordPress, osoby zajmujące się kompleksowym pozycjonowaniem stron WWW w taki sposób, aby witryny WWW naszych klientów zajmowały możliwie jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google na wybrane słowa kluczowe ściśle związane z branżą klienta.

Zajmujemy  się również obsługą kont społecznościowych naszych klientów. Przede wszystkim skupiamy się na prowadzeniu i promocji fanpage firmowych w serwisie Facebook.  Na życzenie klientów zajmujemy się również prowadzeniem kont na Twitterze, Instagramie, Google+ oraz innych sieciach społecznościowych. 

Niepowtarzalne realizacje stron WWW

 
Wychodzimy z założenia, że projektowanie witryn internetowych nie jest czymś co można wykonać szybko, łatwo, jak na taśmie produkcyjnej. Witryna WWW powinna wyrażać ideę oraz filozofię osoby, firmy lub marki. Jest również jej wizytówką w internecie. Marzymy o tym, aby każdy posiadał unikalną i wyjątkową witrynę internetową, która przyciąga magnetyzmem swojej innowacyjności i oryginalności.

Budujemy sklepystrony internetowe
responsywne pod kątem UX design

Jako profesjonalna agencja kreatywna z Wrocławia, zajmujemy się również optymalizacją sklepów i stron internetowych oraz audytem pod kątem SEO oraz wyników wyszukiwania, UX, optymalizacji pod urządzenia mobilne oraz wyszukiwarkę Google w kontekcie Google Speed Insights oraz Mobile Firs Site Index.

Tworzymy strony internetowe, sklepy internetowe, portale oraz dedykowane systemy CMS dla wielu branż, wraz z wdrażaniem dodatkowych modułów takich, jak: ogłoszeniowe, bookingowe, ofert pracy, formularzy kontaktowych, galerri, rozbudowanych stron FAQ oraz innych, umożliwiających rozbudowanie CMS WordPress o wymagane funkcjonalności. Naszym głównym frameworkiem, który pozwala tworzyć wyjątkowe i nowoczesne witryny WWW, jest motyw DIVI wraz wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami oraz modułami. Nasze sklepy internetowe projektujemy w oparciu o bardzo rozbudowany silnik PrestaShop oraz WordPress + Woocommerce.

Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność solidności oraz zastosowania sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań, dzięki którym Wasza nowa strona internetowa i sklep internetowy, będą zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami oraz w pełni responsywne. Zapewniamy Państwu opiekę administracyjną po zakończeniu projektu. Dla klientów, którzy zdecydują się zbudować nową witrynę WWW, w ramach wykonania strony internetowej, zapewniamy również rejestrację domeny internetowej, serwer WWW na rok, certyfikat SSL oraz pełne wsparcie naszego administratora przez 3 miesiące bez opłat.*

*oferta domena, serwer, certyfikat SSL i opieka administracyjna przez 3 miesiące bez opłat dotyczy stron internetowych powyżej 2500 zł netto.

Używane przez nas technologie 

Realizujemy zlecenia w całej Polsce. Oto kilka powodów dlaczego powinieneś współpracować właśnie z nami:

N

Szybka wycena projektu

Oferujemy bardzo sprawną i realną wycenę projektów naszych klientów
N

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży IT
N

Bardzo zgrany zespół

Każdego dnia współpracujemy ze sobą tworząc niepowtarzalne projekty
N

Jakość naszych usług

Kierujemy się estetyką. Projektujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty
N

Przyjemna realizacja projektu

We wszystkich etapach każdego projektu służymy pomocą oraz radą
N

Opieka administracyjna

zapewniamy naszym klientom pełną opiekę administracyjną CMS WordPress.

Twoja strona WWW i sklep internetowy
 wzbudzą zachwyt klientów

 

Jeżeli chciałbyś by Twoja witryna internetowa, sklep internetowy, blog firmowy wprawiały w zachwyt i zachęcały klientów oraz odwiedzających, muszą być naprawdę spektakularne! Dzięki nam Twój nowy projekt będzie:

– o krok przed konkurencją
– w pełni responsywny
– zaprojektowany pod UX i UI
– posiadał nowoczesny design
– zbudowany w oparciu o sprawdzone rozwiązania

Magia systemu CMS WordPress!

 

Projektowanie stron internetowych stało się dynamiczne, przejrzyste i nowoczesne dzięki rozbudowanemu systemowi zarządzania treścią CMS WordPress. To właśnie dzięki tej platformie jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne i wyjątkowe projekty stron internetowych, sklepów i blogów tematycznych. WordPress, dzięki swoim rozbudowanym funkcjom daje nieograniczone możliwości rozwoju serwisów internetowych. 

Korzystamy z WordPressa każdego dnia. Ponad 30% stron w internecie jest zbudowana właśnie na CMS WordPress i każdego dnia ich ilość bardzo szybko rośnie. Nie bez powodu jego popularność jest tak ogromna. Dzięki dodatkowym modułom, wtyczkom, szablonom oraz edytorom pozwalającym modyfikować dowolnie strony WWW, możemy obecnie wykonać witrynę internetową, sklep, blog czy portal internetowy bez ograniczeń.

PrestaShop – rozbudowany sklep internetowy

 

System sklepowy PrestaShop to nowoczesny i bardzo rozbudowany system zarządzania treścią, dedykowany dla sprzedaży produktów on-line. Platforma sklepowa PrestaShop umożliwia zaprojektowanie i zbudowanie profesjonalnego sklepu internetowego, obsługującego dowolną liczbę produktów i magazynów. Dzięki rozbudowanym funkcjom sprzedaży on-line, konfiguracji dostawców, płatności internetowych oraz możliwości rejestracji klientów i dokonywania zakupów nawet bez konieczności rejestracji konta, PrestaShop stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pragną prowadzić sprzedaż swoich produktów w sieci. 

Dodatkowe moduły oraz funkcjonalności dostępne w sklepie PrestaShop umożliwią rozbudowanie Twojej platformy o nowoczesne rozwiązania oraz wiele możliwości, które sprawią, że sprzedaż Twoich produktów stanie się jeszcze bardziej efektywna. 

 

Aplikacje internetowe z Bootstrap

 

Bootstrap jest wyjątkowym i open source’owym zestawem narzędzi do projektowania front-endowego aplikacji internetowych oraz mobilnych Dzięki bogatej bilbiotece komponentów oraz szablonów, możemy dowolnie tworzyć pięknie wyglądające projekty. Dzięki możliwościom Bootstrap możemy w pełni programować nowe aplikacje za pomocą HTML, CSS oraz JS w sposób szybki i optymalny. Dzięki dodatkowym modułom, szablonom, a nawet w pełni kodowalnym panelom administracyjnym, możemy przy pomocy języka PHP i MySQL tworzyć dowolne, dedykowane systemy oraz aplikacje internetowe, które będą lekkie, przyjemne oraz w pełni responsywne. 

Bootstrap to kompletne narzędzie do tworzenia w pełni responsywnych stron internetowych przy użyciu wielu gotowych komponentów oraz elementów składowych takich, jak: ramki, tabele, przyciski, formularze oraz wiele innych.  To gotowy framework frond-endowy, stworzony do szybkiego oraz intuicyjnego tworzenia projektów internetowych, dzięki którym można stworzyć dowolne systemy i aplikacje. Wielu programistów wykorzystuje możliwości Bootstrap podczas tworzenia własnych, autorskich projektów. Dzięki jego możliwościom, mogą projektować dowolne systemy. 

 

Daj się ponieść dzięki autorskim
projektom stron WWW

  

Nigdy nie tworzymy takich samych projektów. Przecież każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny! Tak samo traktujemy Twój projekt. Powierzając nam stworzenie strony internetowej, masz pewność, że będzie unikalna i jedyna w swoim rodzaju.

Autorski i niepowtarzalny design strony WWW

Kreatywne podejście do każdego projektu

CMS WordPress tylko w najlepszej odsłonie

Optymalizacja stron pod SEO, UX i Responsive Design

Zadzwoń