Jak bardzo lubisz prostotę i dobrą obsługę?

Kieruj się swoją wyobraźnią. Niech poniesie Cię na szczyt!

Bardzo nie lubimy komplikować życia. Bardzo lubimy oszczędność czasu. Nie chcemy mieć Cię na sumieniu. Dlatego zaproponujemy Ci takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do Ciebie, a nie odwrotnie! I jeszcze zaproponujemy naprawdę dobre warunki współpracy! Wszystko w wersji PRO!

Zaoszczędzisz z nami swój czas!

Dlaczego polubisz współpracę z nami?

Indywidualny projekt

Mocno wierzymy, że tylko spersonalizowana oferta może zaspokoić każdego z nas. Tylko taka tak naprawdę ma sens

Dobra współpraca

Dajemy Ci gwarancję dobrej ceny, uczciwej współpracy oraz minimum 6-miesięcznego okresu gwarancji na każdy produkt

Szybka wycena

Piszesz do nas, a my rzucamy się na maila, jak drapieżnik na zdobycz. Żart! Siadamy i tworzymy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

CMS WordPress

Uważamy, że to najprostszy w obsłudze system, który pomógł wielu przedsiębiorcom zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu

Indywidualny projekt

Mocno wierzymy, że tylko  spersonalizowana oferta może  zaspokoić każdego z nas. Tylko taka tak naprawdę ma sens

CMS WordPress

Uważamy, że to najprostszy w obsłudze system, który pomógł wielu przedsiębiorcom zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu

Dobra współpraca

Dajemy Ci gwarancję dobrej ceny, uczciwej współpracy oraz minimum 6-miesięcznego okresu gwarancji na każdy produkt

Szybka wycena

Piszesz do nas, a my rzucamy się na maila, jak drapieżnik na zdobycz. Żart! Siadamy i tworzymy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

Tworzymy elastyczne rozwiązania

Jesteśmy kreatywną agencją SEO z siedzibą we Wrocławiu.

ENTARIS STUDIO tworzy zespół ludzi, dla których codziennością są nowe technologie, programowanie oraz tworzenie nowoczesnych i elastycznych rozwiązań, dopasowanych do użytkowników, dla których najważniejszymi elementami strony i sklepu internetowego, są: prostota użytkowania, intuicyjny wygląd oraz przejrzysty panel administracyjny. Wiemy, że najważniejszą rzeczą podczas obsługi strony czy sklepu internetowego, jest oszczędność czasu i możliwość łatwej obsługi.

Współpracując ze sobą, nasz zespół kieruję się zasadą, aby tworzyć projekty, które są łatwe, przejrzyste i nowoczesne. Proponujemy naszym klientom rozwiązania, dzięki którym mogą skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, a nie na skomplikowanej obsłudze aplikacji.

Kim jesteśmy? Jesteśmy Entaris Studio – Agencją Kreatywną B2B. Jesteśmy przedsiębiorcami, którzy współpracują ze sobą przy realizacji każdego projektu. Nie zatrudniamy. Nie budujemy zbędnych struktur biurowych. Zajmujemy się tym, w czym jesteśmy najlepsi!

Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi programistami Back end, Front end oraz Full stack. W naszym zespole posiadamy również Web deweloperów WordPress i PrestaShop, gotowych stworzyć dla Ciebie profesjonalną stronę WWW lub sklep internetowy.

Projektujemy również aplikacje, na podstawie własnych, autorskich rozwiązań. Zaprojektujemy dla Ciebie kompleksowe rozwiązanie bez kompromisów.

Współpracujemy również z mistrzami, zajmującymi się pozycjonowaniem stron WWW, budującymi wysokie pozycje w wyszukiwarce Google dla każdej witryny WWW naszych klientów. Projektujemy i wdrażamy sprawdzone i nowoczesne rozwiązania, które przede wszystkim mają działać skutecznie i prowadzić do oczekiwanych rezultatów.

Zajmujemy  się również obsługą kont społecznościowych. Przede wszystkim skupiamy się na prowadzeniu i promocji fanpage firmowych w serwisie Facebook oraz profili firmowych na LinkedIn.  Na życzenie klientów zajmujemy się również prowadzeniem kont na Twitterze, Instagramie oraz innych sieciach społecznościowych. 

Niepowtarzalne realizacje stron WWW

Każdy projekt tworzymy z pomysłem i rozmachem!

Wychodzimy z założenia, że projektowanie witryn internetowych nie jest czymś co można wykonać błyskawicznie i łatwo, jak na taśmie produkcyjnej. Witryna WWW powinna wyrażać ideę oraz filozofię osoby lub firmy. Powinna być również ważną wizytówką w Internecie dla każdego, kto staje się jej właścicielem.

Analiza UX i dobre SEO w pakiecie!

Tworzenie naprawdę wyjątkowej strony internetowej wymaga czasu i poświęcenia wielu godzin pracy nad doskonaleniem jej wyglądu. Nie mniej ważną rzeczą, jest User Experience oraz kwestie SEO. Zadbamy dla Ciebie o jedno i drugie. Nasi fachowcy stworzą dla Ciebie witrynę internetową, która będzie dobrze zaprojektowana pod kątem UX, a Specjaliści SEO zaprojektują dla Ciebie content każdej podstrony serwisu.

Nie martw się o nic. Zaopiekujemy się Tobą tak, jak trzeba!

Responsywne strony i sklepy internetowe

Przygotowane starannie specjalnie dla Ciebie!

Jako profesjonalna agencja kreatywna zajmujemy się również optymalizacją sklepów i stron internetowych oraz audytem pod kątem SEO oraz wyników wyszukiwania, UX, optymalizacją pod urządzenia mobilne oraz wyszukiwarkę Google w kontekcie Google Speed Insights oraz Mobile Firs Site Index.

Tworzymy strony internetowe, sklepy internetowe, portale oraz dedykowane systemy CMS dla wielu branż, wraz z wdrażaniem dodatkowych modułów takich, jak: ogłoszeniowe, bookingowe, ofert pracy, formularzy kontaktowych, galerii, rozbudowanych stron FAQ oraz innych, umożliwiających rozbudowanie CMS WordPress o wymagane funkcjonalności. Naszym głównym frameworkiem, który pozwala tworzyć wyjątkowe i nowoczesne witryny WWW, jest motyw DIVI wraz wieloma dodatkowymi funkcjonalnościami oraz modułami. Nasze sklepy internetowe projektujemy w oparciu o bardzo rozbudowany silnik PrestaShop oraz WordPress + Woocommerce.

Decydując się na współpracę z nami możecie mieć Państwo pewność solidności oraz zastosowania sprawdzonych i bezpiecznych rozwiązań, dzięki którym Wasza nowa strona internetowa i sklep internetowy, będą zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami oraz w pełni responsywne. Zapewniamy Państwu opiekę administracyjną po zakończeniu projektu.

Dla klientów, którzy zdecydują się zbudować nową witrynę WWW, w ramach wykonania strony internetowej, zapewniamy również rejestrację domeny internetowej, serwer WWW na rok, certyfikat SSL oraz pełne wsparcie naszego administratora przez 3 miesiące bez opłat.*

*oferta domena, serwer, certyfikat SSL i opieka administracyjna przez 3 miesiące bez opłat dotyczy stron internetowych powyżej 2500 zł netto.

Używane przez nas technologie

Dbamy o to, aby każdy projekt był wyjątkowo przemyślany i funkcjonalny! Nasza oferta skierowana jest do klientów dysponujących różnym budżetem. Doskonale wiemy, że w zależności od wielkości przedsiębiorstwa, nowa strona internetowa powinna odzwierciedlać jej prawdziwe oblicze.

Dlatego proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania zawsze dopasowane do Waszych potrzeb, wymagań oraz możliwości.  Jesteśmy tutaj dla każdego, kto potrzebuje nowej strony WWW, sklepu internetowego, kreacji graficznych, Copywritingu, Namingu, bezpieczeństwa witryny WWW, a nawet szkoleń z zakresu CMS WordPress, Copywritingu oraz Pozycjonowania i ogólnie pojętego SEO.

Szukasz indywidualnego i elastycznego rozwiązania?

Posługujemy się językami programowania. Wykorzystujemy dostępne narzędzia. Budujemy z myślą o łatwym użytkowaniu.
Tworzymy produkty z myślą właśnie o Tobie. Przecież nie musisz wiedzieć, jak się programuje. My wiemy to za Ciebie!

 

Strona WWW wzbudzi zachwyt.
Sklep internetowy wygeneruje zysk.

Po co miałbyś się kiedykolwiek zatrzymywać? Nowa strona WWW pozwoli wygrać Ci walkę o klientów, a nowoczesny design, responsywna witryna, zoptymalizowana pod wyszukiwarki, będzie idealnym narzędziem sprzedaży Twoich produktów i usług. Zmienimy Twoją starą stronę na nową, zoptymalizujemy i wypozycjonujemy ją dla Ciebie, jeśli sobie tego życzysz! Jeżeli pragniesz by Twoja witryna internetowa, sklep internetowy, blog firmowy wprawiały w zachwyt i zachęcały klientów oraz odwiedzających, muszą być naprawdę spektakularne! Dzięki nam Twój nowy projekt będzie:

– o krok przed konkurencją
– w pełni responsywny
– zaprojektowany pod UX i UI
– posiadał nowoczesny design
– zbudowany na podstawie sprawdzonych rozwiązań

Realizujemy zlecenia w całej Polsce.
Oto kilka powodów, dlaczego powinieneś współpracować właśnie z nami:

N

Szybka wycena projektu

Oferujemy bardzo sprawną i realną wycenę projektów naszych klientów

N

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w branży IT

N

Bardzo zgrany zespół

Każdego dnia współpracujemy ze sobą tworząc niepowtarzalne projekty

N

Jakość naszych usług

Kierujemy się estetyką. Projektujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty

N

Przyjemna realizacja projektu

We wszystkich etapach każdego projektu służymy pomocą oraz radą

N

Opieka administracyjna

Zapewniamy naszym klientom pełną opiekę administracyjną i wsparcie techniczne

Magia systemu CMS WordPress!

Projektowanie stron internetowych stało się dynamiczne, przejrzyste i nowoczesne dzięki rozbudowanemu systemowi zarządzania treścią CMS WordPress. To właśnie dzięki tej platformie jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne i wyjątkowe projekty stron internetowych, sklepów i blogów tematycznych. WordPress, dzięki swoim rozbudowanym funkcjom daje nieograniczone możliwości rozwoju serwisów internetowych.

Korzystamy z WordPressa każdego dnia. Ponad 30% stron w Internecie jest zbudowana właśnie na CMS WordPress i każdego dnia ich ilość bardzo szybko rośnie. Nie bez powodu jego popularność jest tak ogromna. Dzięki dodatkowym modułom, wtyczkom, szablonom oraz edytorom pozwalającym modyfikować dowolnie strony WWW, możemy obecnie wykonać witrynę internetową, sklep, blog czy portal internetowy bez ograniczeń.

PrestaShop – rozbudowany sklep internetowy

System sklepowy PrestaShop to nowoczesny i bardzo rozbudowany system zarządzania treścią, dedykowany dla sprzedaży produktów on-line. Platforma sklepowa PrestaShop umożliwia zaprojektowanie i zbudowanie profesjonalnego sklepu internetowego, obsługującego dowolną liczbę produktów i magazynów. Dzięki rozbudowanym funkcjom sprzedaży on-line konfiguracji dostawców, płatności internetowych oraz możliwości rejestracji klientów i dokonywania zakupów nawet bez konieczności rejestracji konta, PrestaShop stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które pragną prowadzić sprzedaż swoich produktów w sieci.

Dodatkowe moduły oraz funkcjonalności dostępne w sklepie PrestaShop umożliwią rozbudowanie Twojej platformy o nowoczesne rozwiązania oraz wiele możliwości, które sprawią, że sprzedaż Twoich produktów stanie się jeszcze bardziej efektywna.

 

Aplikacje internetowe z Bootstrap

Bootstrap jest wyjątkowym i open source’owym zestawem narzędzi do projektowania front-endowego aplikacji internetowych oraz mobilnych Dzięki bogatej bilbiotece komponentów oraz szablonów, możemy dowolnie tworzyć pięknie wyglądające projekty. Dzięki możliwościom Bootstrap możemy w pełni programować nowe aplikacje za pomocą HTML, CSS oraz JS w sposób szybki i optymalny. Dzięki dodatkowym modułom, szablonom, a nawet w pełni kodowalnym panelom administracyjnym, możemy przy pomocy języka PHP i MySQL tworzyć dowolne, dedykowane systemy oraz aplikacje internetowe, które będą lekkie, przyjemne oraz w pełni responsywne.

Bootstrap to kompletne narzędzie do tworzenia w pełni responsywnych stron internetowych przy użyciu wielu gotowych komponentów oraz elementów składowych takich, jak: ramki, tabele, przyciski, formularze oraz wiele innych.  To gotowy framework frond-endowy, stworzony do szybkiego oraz intuicyjnego tworzenia projektów internetowych, dzięki którym można stworzyć dowolne systemy i aplikacje. Wielu programistów wykorzystuje możliwości Bootstrap podczas tworzenia własnych, autorskich projektów. Dzięki jego możliwościom mogą projektować dowolne systemy.

Stworzymy dla Ciebie miejsce w Internecie

Czego sobie życzysz?

Indywidualna strona WWW

Dopasujemy stronę internetową do Ciebie. Wybierzemy najlepsze rozwiązania i stworzymy Ci ładny szablon graficzny

Dowiedz się więcej…

Grafika tylko dla Ciebie

Szukasz inspiracji? Potrzebujesz nowego logotypu, projektu graficznego albo baneru reklamowego? Dobrze, że jesteśmy na miejscu. Zadzwoń!

Dowiedz się więcej…

Idealny sklep internetowy

Wykorzystamy naszą wiedzę, aby zbudować dla Ciebie ten jedyny i wymarzony sklep, który będzie dla Ciebie zarabiał i przyciągał klientów

Dowiedz się więcej…

Skuteczny Copywriting

Nic tak nie działa na czytelnika, jak wartościowa treść. Szukasz dobrego Copywritera? Znamy takiego. Napisze Ci teksty wysokich lotów

Dowiedz się więcej…

Idealny sklep internetowy

Wykorzystamy naszą wiedzę, aby zbudować dla Ciebie ten jedyny i wymarzony sklep, który będzie dla Ciebie zarabiał i przyciągał klientów

Dowiedz się więcej…

Pozycjonowanie strony w Google

Koniecznie potrzebujesz być wysoko w wyszukiwarce? Dlaczego nie! Powiedz nam czego oczekujesz. Zrobimy to dla Ciebie

Dowiedz się więcej…

Jeszcze wiecej i więcej...

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wiemy o tym dobrze. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, po prostu napisz do nas. Zobaczymy co da się zrobić

Dowiedz się więcej…

Tak. Gdy obiecujemy. Realizujemy!

Nie lubisz czekać. Prawda? My również nie lubimy, gdy nasi klienci czekają na realizację swojego projektu. Tym bardziej gdy to bardzo ważna sprawa. Często do wykonania na już. Rozumiemy to bardzo dobrze, dlatego u nas nie będziesz czekać w kolejce z kartką w ręku. Zajmujemy się każdym tematem błyskawicznie. Nie damy Ci czekać!

A realizacja Twojego projektu potrwa tak szybko, jak to będzie fizycznie możliwe.

Dlaczego warto zaufać Entaris Studio?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz właśnie tutaj!

Często zadawaliśmy sobie pytanie, dlaczego klienci powinni wybrać nasze studio. Przecież mogą iść do konkurencji. Tak, to prawda! My nikogo nie więzimy, nie przywiązujemy liną do kaloryfera i nie zamykamy w piwnicy. Nie podpisujemy też umów, z których nie moglibyśmy się wywiązać. Oferujemy pełną elastyczność.

Idealne dopasowanie w każdym projekcie

Każdy szuka takiego rozwiązania, które będzie idealne dla niego. Wiemy dobrze, że szukając oferty strony internetowej, poszukujesz również odpowiedzi na ważne pytania np. czy strona powinna mieć formularz kontaktowy dla klientów, zbierać ich dane osobowe, dać im możliwość rejestracji lub czy w sklepie internetowym powinny być popularne płatności internetowe oraz możliwość wyboru znanych przewoźników. To ważne pytania.

Pozycjonowanie stron, które naprawdę ma znaczenie

Gdy szukasz swojej firmy w Internecie, chcesz wiedzieć, że znajdziesz ją natychmiast po wpisaniu jej adresu, wybranego słowa kluczowego lub frazy. Twoi klienci nie będą szukać nazwy Twojej firmy. Po prostu wpiszą w wyszukiwarce to, czego szukają np. pozycjonowanie stron Wrocław. Jakie wyniki wtedy odnajdą? Czy w TOP 10 znajdą właśnie Twoją firmę?

Nie ryzykuj i nie wierz w ślepy los. Weź sprawy we własne ręce. Twoi klienci to nie króliki doświadczalne, aby sprawdzać, czy faktycznie lubią szukać w internecie. A gdy podasz im nazwę swojej firmy, niech mają pewność, że po wpisaniu jej wyświetli się Twoja strona WWW, a nie konkurencja. Stać Cię na taką stratę?

O co pytają klienci?

Tak naprawdę otrzymujemy wiele bardzo różnych pytań. Często są to pytania natury technicznej. Najczęściej klienci pytają o wycenę oraz ofertę. Umieszczamy poniżej ważne odpowiedzi, które wybraliśmy dla Ciebie spośród wszystkich pytań, które otrzymujemy codziennie.

Kiedy moja strona będzie na pierwszych miejscach w Google?

Często taki proces od przygotowania strony do realnych efektów trwa od 3 do 6 miesięcy. Jednak nigdy nie możemy dać gwarancji, że po 3 miesiącach strona osiągnie wymagane pozycje w wyszukiwarce.

Odpowiedź na to pytanie nigdy nie jest prosta, ponieważ każdy z nas oczekuje natychmiastowego efektu. Gdy płacimy za produkt lub usługę mamy nadzieję, że kupiliśmy rozwiązanie jakiegoś problemu. Zanim strona będzie przez nas  pozycjonowana, musimy upewnić się, czy jej struktura oraz treści zawarte na podstronach Twojego serwisu są odpowiednio przygotowane pod pozycjonowanie wybranych fraz kluczowych.

Jeśli nie, będziemy musieli to zrobić. Następnie możemy rozpocząć pozycjonowanie oraz wykorzystać narzędzia, dzięki którym będziemy monitorować proces pozycjonowania.

Potrzebuję kompleksowej usługi. Co możecie zaoferować?

Opracowaliśmy naszą ofertę w taki sposób, aby obsługiwać naszych klientów od A do X, Y i Z. Dobrze wiemy, że posiadanie dobrej oferty u jednego usługodawcy, jest wygodne i pozwala oszczędzić mnóstwo czasu. Szczególnie gdy potrzebujesz rozwiązać jakiś problem lub zamówić dodatkowe usługi. U nas załatwisz to jednym telefonem i nie musisz łączyć się z pięcioma asystentami czy infolinią.

Jeżeli poszukujesz kompleksowego rozwiązania, u nas znajdziesz tylko takie, które spełnią Twoje oczekiwania!

Czy zapewniacie opiekę i wsparcie?

Każdy projekt jest objęty minimum 6-miesięczną gwarancją. W tym czasie oferujemy pomoc oraz opiekę klienta. Rozwiązujemy każdy problem najszybciej, jak to będzie możliwe i służymy pomocą oraz wsparciem technicznym. Nigdy nie zostawimy Cię bez opieki. Zawsze otrzymasz od nas pomocną dłoń!

Ile trwa umowa z Waszą firmą?

Każdy projekt, to zupełnie inna historia. Nie możemy powiedzieć dokładnie, jak długo będziemy współpracować. To Ty określasz długość współpracy oraz jej zasady. Jeśli uznasz, że chcesz nas sprawdzić i potrzebujesz umowy na 6 miesięcy, podpiszemy ją dla Ciebie. Zazwyczaj lubimy umowy na 12 miesięcy, aby móc dobrze się poznać, stworzyć dobrą atmosferę współpracy oraz zbudować wzajemne zaufanie.

Uwaga! Nie podpisujemy umów na pozycjonowanie oraz pozostałe usługi abonamentowe na okres krótszy, niż 3 miesiące. Dlaczego? Ponieważ jest to minimalny okres, który może dać jakiekolwiek efekty współpracy. Pozycjonowanie to proces, który wymaga czasu, aby otrzymać wyniki organiczne w wyszukiwarce Google.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Nic straconego! Jeżeli chcesz nas o coś zapytać, po prostu napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy na Twoje pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie! Nie czekaj. Nie trwaj w niepewności. Zapytaj już dziś!

Wsparcie i pomoc w każdej sytuacji

Wsparcie i pomoc, to bardzo ważne elementy współpracy przy tworzeniu stron internetowych oraz obsłudze. Jesteśmy przekonani, że tylko pełne zaangażowanie i budowanie wzajemnego zaufania, przynosi oczekiwane efekty. Dlatego uruchomiliśmy  specjalną linię wsparcia, która jest dostępna dla naszych klientów cały czas. Wystarczy, że napiszesz maila na biuro@entaris.pl, lub wypełnisz formularz, a my zareagujemy o każdej porze.

Kontakt z nami nic Cię nie kosztuje, więc pisz śmiało!

Jak możemy Ci pomóc?

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zapraszamy do kontaktu

Entaris Studio

Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław
e-mail: biuro@entaris.pl
tel: 79-79-98-108
NIP: 618-193-02-65

Zapraszamy do kontaktu

Entaris Studio

Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław
e-mail: biuro@entaris.pl
tel: 79-79-98-108
NIP: 618-193-02-65