Stanowisko pracy:
WordPress Developer
Opis stanowiska:

Jesteś wymiataczem, kreatywnym wizjonerem i nieogarniętym marzycielem? Dostrzegasz Świat zupełnie inaczej, niż Twoje otoczenie, a każdy element rzeczywistości, jest dla Ciebie nieodkrytą przestrzenią, którą można opisać na milion różnych sposobów, używając niezliczoną ilość słów?

Czujesz, że otaczający Świat ma do zaoferowania znacznie więcej, niż widzą go przeciętni ludzie i chcesz to pokazać? Świetnie! Prawdopodobnie to właśnie Ciebie szukamy!

Obowiązki:
  • opisywanie rzeczywistości w kreatywny sposób
  • tworzenie sloganów i haseł reklamowych
  • budowanie storytellingu sprzedażowego
  • Wymagania:
  • doświadczenie w tworzeniu tekstów SEO
  • Oferujemy:
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • Forma zatrudnienia:
    Full-time
    Lokalizacja:
    Wrocław
    Możliwość pracy zdalnej
    Godziny pracy:
    8:00-16:00
    Podstawowe wynagrodzenie:
    3500zł-5000zł Per month
    Oferta ważna od:
    7 kwietnia 2021
    Oferta ważna do:
    30 kwietnia 2021
    Close modal window

    Aplikujesz na stanowisko: WordPress Developer

    Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!