Budowanie marki osobistej krok po kroku!

Daj się odnaleźć w social media

Pragniesz zbudować markę osobistą w mediach społecznościowych? Pragniesz zostać zauważonym w Internecie? Czujesz, że posiadasz niewykorzystany potencjał, który powinien być wykorzystany w pełni? Świetnie!

Podczas naszego kursu pokażemy Ci, w jaki sposób wykorzystać social media do zbudowania silnej i rozpoznawalnej marki osobistej!!

W jaki sposób zbudujesz markę osobistą z Entaris Studio?

Zaistniejesz w mediach społecznościowych

Facebook

Poprowadzimy Cię krok po kroku poprzez tajniki Facebooka. Pokażemy w jaki sposób zbudować ciekawy profil osobisty, stronę własnej marki, zaistnieć na grupach tematycznych i korzystać z narzędzi biznesowych, w tym Facebook Ads i Menadżera reklam.

Instagram

Pokażemy Ci, w jaki sposób zbudować interesujący profil marki na Instagramie, przyciągnąć do siebie innych ludzi i pozyskiwać klientów, dzięki hasztagom oraz odpowiednim narzędziom, w które wyposażony jest Instagram np. rolki i relacje. Pokażemy również, jak prowadzić swoje konto z poziomu Facebooka.

Instagram

Pokażemy Ci, w jaki sposób zbudować interesujący profil marki na Instagramie, przyciągnąć do siebie innych ludzi i pozyskiwać klientów, dzięki hasztagom oraz odpowiednim narzędziom, w które wyposażony jest Instagram np. rolki i relacje. Pokażemy również, jak prowadzić swoje konto z poziomu Facebooka.

LinkedIn

LinkedIn jest biznesową platformą budowania marki osobistej. Umożliwia również dotarcie do unikalnej grupy klientów. Pokażemy Ci, w jaki sposób wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe oraz kontakty biznesowe, w celu dotarcia do klientów i zbudowania marki osobistej.

Odkryj swoje miejsce w Internecie i zbuduj silną markę

Nasza oferta szkoleń indywidualnych i grupowych

„Marka osobista to wszystko to, co ludzie o tobie powiedzą, kiedy wyjdziesz z pokoju” – Jeff Bezos, dyrektor Amazona

Oferowane przez nas rozwiązania są efektem wieloletniego doświadczenia w budowaniu świadomości marki i kształtowaniu pozytywnych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. W zależności od tego, czy pragniesz zbudować markę osobistą, czy firmową, kształtowanie świadomości marki, zawsze wiąże się ze zdobywaniem zaufanych klientów i kontrahentów. W trakcie naszych szkoleń pokażemy Ci krok po kroku, w jaki sposób budować własną markę w mediach społecznościowych, na co zwrócić uwagę i w jaki sposób promować ją w Internecie. 

Budowanie marki osobistej indywidualnie - szczegóły
 • szkolenie indywidualne online, prowadzone jest na wybranej platformie np. Zoom, Teams, Skype lub innej, wybranej platformie do prowadzenia i nagrywania szkoleń online.
 • W przypadku chęci przeprowadzenia części szkolenia offline dla osób z terenu Wrocławia, poprowadzenie szkolenia indywidualnego, odbędzie się w miejscu uzgodnionym z kursantem. W przypadku kursantów spoza Wrocławia, szkolenie odbędzie się całkowicie online lub we Wrocławiu, w wybranym miejscu przez prowadzącego.
Budowanie marki osobistej grupowo - szczegóły
 • szkolenie stacjonarne dla grup do 10 osób, prowadzone jest w wynajętych salach na terenie Wrocławia i okolic, w określonym czasie, uzgodnionym wraz z klientem.
 • szkolenia dla grup do 10 osób, w przypadku firmy, której siedziba mieści się poza terenem Wrocławia odbędzie się online lub stacjonarnie (w przypadku szkolenia stacjonarnego, do kosztów szkolenia doliczane są koszty pobytu osoby oddelegowanej na szkolenie stacjonarne, w tym: nocleg, dieta, transport, po uzgodnieniu kosztów z klientem).

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Budowanie profesjonalnej marki osobistej w Internecie, jest dla każdego, kto rozpoczyna budować świadomość swojej marki osobistej online. Nasz kurs został opracowany w taki sposób, aby krok po kroku poprowadzić Cię przez funkcjonalności i możliwości takich serwisów społecznościowych, jak: Facebook, Instagram, LinkedIn oraz Tik Tok. W trakcie naszego kursu dowiesz się, w jaki sposób zbudować markę osobistą w mediach społecznościowych i wykorzystać tę wiedzę w celu pozyskiwania klientów, do których pragniesz docierać ze swoją ofertą.

NASZ KURS ZBUDOWANY JEST W TAKI SPOSÓB, ABY OFIAROWAĆ CI MAKSYMALNĄ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI

W ramach kursu otrzymasz od nas:

1. Audyt Twoich kont w social mediach wraz z informacją zwrotną i propozycją ich optymalizacji.
2. Pomoc w utworzeniu konta w serwisach społecznościowych (Jeżeli jeszcze nich nie posiadasz).
3. Konsultacje online (w przypadku kursu indywidualnego).
4. Dostęp do grupy na Facebooku: TWOJA SILNA MARKA OSOBISTA

Jakie realne korzyści wyciągniesz z tego kursu:

1. Pokażemy Ci na co warto zwrócić uwagę, gdy rozpoczynasz swoją drogę w social media.
2. Otrzymasz od nas kompletny audyt Twoich istniejących profili społecznościowych, dzięki któremu dowiesz się na temat ich słabych i mocnych stron, a więc co możesz zrobić, aby profil w mediach społecznościowych skutecznie przyciągał klientów.
3. Opowiemy Ci, w jaki sposób stworzyć swoje BIO, czyli notatkę, która ma za zadanie przyciągać klientów i powiedzieć im kim jesteś i co oferujesz.
4. Pokażemy Ci jak skutecznie mówić do klientów, pisać angażujące treści, które będą zachęcały do czytania i podejmowania akcji np. zakupu lub nawiązania kontaktu z Tobą.
5. Wraz z naszym ekspertem, zbudujesz Personę, czyli idealnego klienta, do którego będziesz mówił w mediach społecznościowych.
6. Pokażemy Ci, w jaki sposób zbudować odpowiednie posty, które przyciągają odbiorców i angażują do wykonania określonego działania.
7. Dowiesz się, w jaki sposób tworzyć relacje na Facebooku i Instagramie oraz dlaczego są one takie ważne we współczesnym świecie.
8. Pokażemy Ci na co zwrócić uwagę, podczas tworzenia materiałów wideo w mediach społecznościowych.
9. Nauczysz się tworzyć relacje na Facebooku i Instagramie przy użyciu różnych elementów i aplikacji, pomocnych w budowaniu ciekawych treści.
10. Zdobędziesz praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat mediów społecznościowych i ich roli we współczesnej komunikacji oraz marketingu.

  Szkolenie na temat budowania silnej marki osobistej, prowadzi Łukasz Jan Kowalski. Od 4 lat trener biznesu w Entaris Studio. Łukasz specjalizuje się w szkoleniach z zakresu marketingu internetowego, sprzedaży i budowie wizerunku osobistego w mediach społecznościowych. Od ponad 6 lat pokazuje klientom, w jaki sposób budować markę osobistą online i maksymalizować sprzedaż, dzięki skutecznym technikom marketingowym.

  Dlaczego warto zbudować markę osobistą w Internecie?

  W obecnej rzeczywistości co trzeci człowiek na Świecie korzysta z urządzeń mobilnych i posiada konto osobiste w mediach społecznościowych. Mówi się, że jeżeli nie istniejesz w social media, to nie istniejesz w ogóle. Wiele w tym stwierdzeniu jest prawdy. Media społecznościowe określają w dzisiejszym świecie nie tylko trendy społeczne, ale również biznesowe.

  Strony WordPress Wrocław

  Budowanie świadomości marki

  Co sprawia, że potencjalny klient staje się Twoim zaufanym klientem i wybiera Twoją ofertę? Jego przywiązanie do marki i jej produktów. Budowanie świadomości marki, pomaga nawiązywać bardzo silną więź z klientami. Pozwól klientom na poznanie Twojej marki.

  Bezpieczne strony WordPress

  Nieograniczone możliwości sprzedaży

  Zdobywanie klientów jest zawsze bardzo trudnym i często długotrwałym oraz kosztownym procesem. Szczególnie gdy pragniesz zdobyć tych klientów, na których Ci najbardziej zależy. Budując markę osobistą, budujesz silną sprzedaż i docierasz do klientów na całym Świecie.

  Kodowanie stron WordPress

  Persona czyli klient idealny

  Pracując nad swoimi kontami społecznościowymi, masz możliwość stworzyć idealnego klienta, czyli personę. Dlaczego i po co tworzy się personę? Określisz zarówno osobę, której sprzedaż swoje produkty i usługi oraz zoptymalizujesz ofertę, aby była jeszcze bardziej skuteczna.

  Strony internetowe Wrocław

  Twoje własne miejsce w Internecie

  Budując własną markę w mediach społecznościowych, zostawiasz swój ślad i tworzysz pajęczynę zdarzeń, która sprawia, że Twoje konta w różnych serwisach internetowych, żyją i równolegle budują Twoją obecność wśród różnych grup klientów, w tym wśród tych najważniejszych.

  Wybierz szkolenie idealne dla siebie

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  Zapraszamy do kontaktu

  Entaris Studio

  Leszczyńskiego 4/29
  50-078 Wrocław

  e-mail: [email protected]
  tel: 79-79-98-108

  NIP: 618-193-02-65

  Zapraszamy do kontaktu

  Entaris Studio

  Leszczyńskiego 4/29
  50-078 Wrocław

  e-mail: [email protected]
  tel: 79-79-98-108

  NIP: 618-193-02-65